воскресенье, 5 февраля 2017 г.


Відео  "Школа танців"


Самопідготовка. Дидактична гра «Будівництво»
Мета: закріпити знання, уміння, навички одержані учнями на уроках. Поглиблювати навички учнів самостійно виконувати домашні завдання, сприяти кращому засвоєнню навчального матеріалу. Розвивати  зорову та слухову пам’ять, увагу, уяву, логічне мислення, зв’язне мовлення,  вміння аналізувати та робити висновки. Виховувати  самостійність, охайність, дисциплінованість.
Форма проведення: дидактична гра
 Мета: закріпити знання учнів з теми «Площа прямокутника», отримані на уроці, застосовувати ці знання для розв’язування вправ.  Розвивати пам’ять, увагу, мислення, обчислювальні навички.
 I.Організаційний етап.
1.Створення санітарно - гігієнічних умов для виконання домашніх завдань. Перевірка готовності школярів до виконання домашніх завдань.
2.Налаштування на заняття. 
           Любі діти, у наш клас                                                                                  
           Завітали гості щирі.                                                                           
           Привітаймо в добрий час                                                                      
           Гостей посмішкою й миром.                                                                        
           Доброго дня нам!                                                                                           
           Доброго дня вам!                                                                                                 Доброго дня всім!
Діти, на уроці  математики ви  вивчили тему «Площа прямокутника». Сьогодні на самопідготовці  ви будете виконувати домашнє завдання з цієї теми. Бажаю всім бути
«У» - усміхненими                                                                                 
«С» спокійними                                                                                                      
«П» - працьовитими                                                                                       
 «І» - ініціативними                                                                                    
«Х» - хоробрими                                                                                            
 «У» - умілими                                                                                                      
II. Корекційно - розвивальний етап. Проведення вправ, націлених на розвиток пізнавальних процесів та інтелекту.
Дзвінок по скайпу від Баби Яги:
Любі діти! Це я – Баба Яга. А дзвоню я вам з проханням побудувати мені нову ізбушку, бо моя вже така стара, що скоро розвалиться. Може, коли в мене буде нова сучасна хатинка, то і я стану добрішою. Слайд (відеоролик)
Діти, допоможемо Бабі Язі, побудуємо їй новий будинок?
1.  Дидактична гра «Будівництво»
Для початку будівництва треба підготувати майданчик, на якому буде стояти наш будинок. Для будівництва ми візьмемо ділянку на затишній галявині лісу. Треба розмітити місця для будинку, подвір’я, саду та знайти їх площу. Назвіть, форму якої геометричної фігури має ділянка.
а) Повторення правила, як знайти площу прямокутника
б) Завдання «Розрахунок площі  садиби»       Слайд
в) Завдання «Розрахунок площі  стін будинку»    Слайд

1.     Фізкультхвилинка  (музична) з метою зняття втоми, розвитку м’язів тулуба                                                                                
III. Самостійний етап. Виконання домашнього завдання.
1.     Розбір домашнього завдання колективно. Повторення правила.
2.     Самостійна робота учнів в зошитах
3.     Індивідуальна допомога учням, що потребують уваги
IV. Контролюючий етап.
1.     Самоперевірка відповідей
2.     Фронтальна перевірка  виконання завдання в зошитах
V. Заключний етап. Підведення підсумків. Рефлексія
1. Перегляд відеоролика «Сучасний будинок Баби Яги»